ZABIEGI NA OKOLICĘ OCZU

EYE-SENS + BLANE + Masaż szpatułką

FOCUS RF TALUS + BLANE + EYE-SENS

 … to szczególny zabieg pielęgnacyjno – relaksacyjny. Niezwykły masaż twarzy ze szczególnym naciskiem na okolicę oczu za pomocą specjalnej szpatułki wprowadzi Cię w stan odprężenia. W zależności od problemu możemy zadziałać:
-przeciwzmarszczkowo
-na opuchnięcia,zasinienia,cienie

  To zestaw zabiegów silnie regenerujących skórę wokół oczu. FOCUS RF TALUS dzięki fali radiowej – skraca włókna kolagenowe co powoduje efekt liftingu , zdecydowanie spłyca zmarszczki a BLANE z EYE-SENS dopełniają efekt odżywczy skóry.

„Za pomocą sprzętu Eye-Sens i Eye Spa Machine odpowiednio dobrane składniki znakomicie poprawią strukturę skóry”

DERMAOXY

FOCUS RF TALUS + DERMAOXY

To zabieg polecany na okolicę oka jako mocno nawilżająco-odżywczy. Do zabiegu używamy kwasu hialuronowego z jadem węża oraz hiperbarycznego tlenu. Efektem będzie odmłodzenie skóry z jednoczesnym jej szczególnym nawilżeniem. Zabieg proponowany każdej kobiecie ( zupełny brak przeciwwskazań ) również dla kobiet w ciąży czy cierpiących na nowotwory.

Najsilniejszy zestaw zabiegowy. Wspaniale zredukuje i wypełni głębokie zmarszczki aby skóra wokół oczu wyglądała promiennie , odżywczo i młodo. Kwas hialuronowy z jadem węża użyty do zabiegu potrafi zdziałać cuda. Efekty widzimy już po pierwszym zabiegu a niedoskonałości wokół oczu znikają jak za dotknięciem różdżki.

ZABIEG EYE-SENS

Zabieg Eye Sens - Sensiva Mokotów

Do zabiegu Eye-Sens wykorzystujemy najlepsze składniki kwasu hialuronowego oraz collagenu
to właśnie dlatego jest tak duży efekt widoczny już po 1 zabiegu

… to zabieg polecany osobom, które chcą zadbać szczególnie o skórę wokół oczu.

Dobroczynne działanie podczerwieni:

  • zniweluje cienie pod oczami
  • napnie skórę
  • spłyci zmarszczki wokół oczu
  • zrelaksuje zmęczone oczy po długiej pracy przy komputerze

Podczerwień posiada właściwości biostymulacyjne i zdrowotne, stąd jej zastosowanie w przypadku bólów mięśniowych, leczenia stanów zapalnych oraz płytkich zaburzeń krążenia. Pomocna jest w leczeniu : stresu, zmęczenia, bólu głowy, bezsenności. Poza tym obn