ZABIEGI NA OKOLICĘ OCZU

EYE-SENS + BLANE + Masaż szpatułką

FOCUS RF TALUS + BLANE + EYE-SENS

 … to szczególny zabieg pielęgnacyjno – relaksacyjny. Niezwykły masaż twarzy ze szczególnym naciskiem na okolicę oczu za pomocą specjalnej szpatułki wprowadzi Cię w stan odprężenia. W zależności od problemu możemy zadziałać:
-przeciwzmarszczkowo
-na opuchnięcia,zasinienia,cienie

  To zestaw zabiegów silnie regenerujących skórę wokół oczu. FOCUS RF TALUS dzięki fali radiowej – skraca włókna kolagenowe co powoduje efekt liftingu , zdecydowanie spłyca zmarszczki a BLANE z EYE-SENS dopełniają efekt odżywczy skóry.

„Za pomocą sprzętu Eye-Sens i Eye Spa Machine odpowiednio dobrane składniki znakomicie poprawią strukturę skóry”

DERMAOXY

FOCUS RF TALUS + DERMAOXY

To zabieg polecany na okolicę oka jako mocno nawilżająco-odżywczy. Do zabiegu używamy kwasu hialuronowego z jadem węża oraz hiperbarycznego tlenu. Efektem będzie odmłodzenie skóry z jednoczesnym jej szczególnym nawilżeniem. Zabieg proponowany każdej kobiecie ( zupełny brak przeciwwskazań ) również dla kobiet w ciąży czy cierpiących na nowotwory.

Najsilniejszy zestaw zabiegowy. Wspaniale zredukuje i wypełni głębokie zmarszczki aby skóra wokół oczu wyglądała promiennie , odżywczo i młodo. Kwas hialuronowy z jadem węża użyty do zabiegu potrafi zdziałać cuda. Efekty widzimy już po pierwszym zabiegu a niedoskonałości wokół oczu znikają jak za dotknięciem różdżki.

ZABIEG EYE-SENS

Zabieg Eye Sens - Sensiva Mokotów

Do zabiegu Eye-Sens wykorzystujemy najlepsze składniki kwasu hialuronowego oraz collagenu
to właśnie dlatego jest tak duży efekt widoczny już po 1 zabiegu

… to zabieg polecany osobom, które chcą zadbać szczególnie o skórę wokół oczu.

Dobroczynne działanie podczerwieni:

  • zniweluje cienie pod oczami
  • napnie skórę
  • spłyci zmarszczki wokół oczu
  • zrelaksuje zmęczone oczy po długiej pracy przy komputerze

Podczerwień posiada właściwości biostymulacyjne i zdrowotne, stąd jej zastosowanie w przypadku bólów mięśniowych, leczenia stanów zapalnych oraz płytkich zaburzeń krążenia. Pomocna jest w leczeniu : stresu, zmęczenia, bólu głowy, bezsenności. Poza tym obniża napięcie mięśni, zmniejsza pobudliwość nerwową oraz wrażliwość receptorową, przez co działa uspokajająco i przeciwbólowo.

Korzystanie z podczerwieni działa zdrowotnie nie tylko na skórę, ale także stymuluje produkcję kolagenu. Otwiera pory oraz przyspiesza krążenie krwi, co powoduje szybsze wchłonięcie preparatów kosmetycznych nałożonych na skórę, zwiększając tym samym ich skuteczność i wspomaga wnikanie do skóry substancji. Skóra zyskuje zdrowy koloryt, staje się gładka i aksamitna.

Terapia Eye-Sens jest niezwykle przyjemna, doskonała jako zabieg lunchowy