ZABIEGI NA OKOLICĘ OCZU

EYE-SENS + BLANE + Masaż szpatułką

FOCUS RF TALUS + BLANE + EYE-SENS

 … to szczególny zabieg pielęgnacyjno – relaksacyjny. Niezwykły masaż twarzy ze szczególnym naciskiem na okolicę oczu za pomocą specjalnej szpatułki wprowadzi Cię w stan odprężenia. W zależności od problemu możemy zadziałać:
-przeciwzmarszczkowo
-na opuchnięcia,zasinienia,cienie

  To zestaw zabiegów silnie regenerujących skórę wokół oczu. FOCUS RF TALUS dzięki fali radiowej – skraca włókna kolagenowe co powoduje efekt liftingu , zdecydowanie spłyca zmarszczki a BLANE z EYE-SENS dopełniają efekt odżywczy skóry.

„Za pomocą sprzętu Eye-Sens i Eye Spa Machine odpowiednio dobrane składniki znakomicie poprawią strukturę skóry”

DERMAOXY

FOCUS RF TALUS + DERMAOXY

To zabieg polecany na okolicę oka jako mocno nawilżająco-odżywczy. Do zabiegu używamy kwasu hialuronowego z jadem węża oraz hiperbarycznego tlenu. Efektem będzie odmłodzenie skóry z jednoczesnym jej szczególnym nawilżeniem. Zabieg proponowany każdej kobiecie ( zupełny brak przeciwwskazań ) również dla kobiet w ciąży czy cierpiących na nowotwory.

Najsilniejszy zestaw zabiegowy. Wspaniale zredukuje i wypełni głębokie zmarszczki aby skóra wokół oczu wyglądała promiennie , odżywczo i młodo. Kwas hialuronowy z jadem węża użyty do zabiegu potrafi zdziałać cuda. Efekty widzimy już po pierwszym zabiegu a niedoskonałości wokół oczu znikają jak za dotknięciem różdżki.

ZABIEG EYE-SENS

Zabieg Eye Sens - Sensiva Mokotów

<